Головна / Про Компанію

Про Компанію

Історія Товариства з обмеженою відповідальністю "Всесвіт" почалась з 1995 року, коли воно було засноване як багатопрофільне підприємство. Виробництвом ювелірних прикрас із золота з натуральними і синтетичними вставками підприємство займається з 2000 року, а з 2005 року був розпочатий випуск прикрас з коштовним камінням: діамантами, смарагдами та сапфірами. У травні 2004 року ТОВ "Всесвіт" було прийняте в дійсні члени Асоціації ювелірів України. На сьогодні ТОВ "Всесвіт" - це сучасне підприємство з повним циклом виробництва - від розробки моделей до випуску готових виробів і реалізації їх в торговій мережі. За даними Державного комітету статистики України ТОВ "Всесвіт" є одним з лідерів ювелірної галузі вже декілька років підряд і входить в двадцятку найбільших ювелірних підприємств.

Інноваційні технології та сучасне устаткування таких фірм як німецька компанія INDUTHERM, японська Yoshida Cast Industry Co. Ltd і інших, дозволяють висококваліфікованим фахівцям нашого підприємства в повному об'ємі використати найпрогресивніші напрями у виготовленні ювелірних виробів. Під час виготовлення прикрас з синтетичними вставками ми використовуємо продукцію провідних світових компаній, яка відрізняється досконалою геометрією і високою якістю обробки, бездоганною поліровкою і яскравим блиском. У виробах з коштовними каменями ТОВ "Всесвіт" використовує діаманти лише ті, якість яких не викликає ніяких сумнівів. Кожен камінь перевіряється сертифікованим фахівцем - гемологом. Прикраси з коштовними камінями вимагають уважнішого відношення до свого дизайну. Тут немає місця такому польоту фантазії, як при виготовленні виробів без вставок або з синтетичними вставками, але, навіть дотримуючись канонів класичного стилю, наші художники постійно поповнюють модельний ряд дорогоцінних прикрас.

Усі технічні новації і праця колективу ТОВ "Всесвіт" не мали б такого втілення в прикрасах, які випускаються, коли б не молоді художники, майстри-ювеліри, які створили для усіх цінителей прекрасного декілька тисяч оригінальних моделей. Талант, уміння відчувати модні тенденції і побажання клієнтів, допомогли команді нашого підприємства отримати схвалення і любов клієнтів в різних куточках України та інших країн.

Також, ТОВ "Всесвіт" неодноразово нагороджувалося різними дипломами за оригінальний дизайн, високу якість і різноманітний асортимент продукції, що випускається нами.

Окрім виробів із золота 585 проб, з 2009 року наше підприємство почало випуск ювелірних виробів з платини 950 проб. На сьогодні в Україні практично немає виробників ювелірних прикрас з платини. Велика увага з моменту презентації платинової колекції залучає до себе продукція для майбутніх молодят. Близько 50 % замовлень на платинові вироби - це обручки. Такий вибір додає особливі відчуття до святкової події, адже на сьогодні в нашій країні попит на таку продукцію тільки формується і власників подібних прикрас дуже-дуже мало. Якщо Ви цінуєте вишукану індивідуальність, не перевершину якість і бажаєте мати дійсно дорогоцінну прикрасу - ця продукція для Вас!

 

З найкращими побажаннями,
ТОВ "Всесвіт"