Головна / Договір

Договір

 

ДОГОВІР КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ
ювелірних виробів в інтернет-магазині

 

"Покупець", з одного боку, та Товариство з обмеженою відповідальністю "Всесвіт", що іменується надалі "Продавець" в особі директора підприємства Скрипника Р. О., з іншого боку, уклали цей договір про нижченаведене:

 

1. Загальні умови.

1.1. Цей договір є публічною офертою та містить усі істотні умови договору купівлі-продажу Товару дистанційним способом (тобто через інтернет-магазин).

1.2. У разі прийняття умов цього Договору (тобто публічної оферти інтернет-магазину), особа, що дає згоду (акцептує), стає Покупцем. Акцептом є факт 100% оплати замовлення на умовах цього договіру.

 

2. Терміни та визначення.

2.1. "Товар" - ювелірні вироби із золота та платини зі вставками діамантів, інших коштовних і напівкоштовних каміннів, та/або без вставок. Увесь Товар має опломбовані товарні ярлики.

2.2. "Інтернет-магазин" - веб-сайт Продавця, призначений для роздрібного продажу Товару на підставі ознайомлення Покупця із запропонованим Продавцем описом Товару та/або представленим на фотознімках, за допомогою мережі інтернет, що виключає безпосереднє ознайомлення Покупця з Товаром, тобто продажу дистанційним способом.

2.3. "Покупець" - приватна особа (громадянин), що самостійно оформило замовлення на ресурсі інтернет-магазину, на умовах публічної оферти інтернет-магазину.

 

3. Предмет договору.

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується сплатити та прийняти товар на умовах цього договору.

3.2. Цей договір регулює купівлю-продаж Товару в інтернет-магазині у тому числі:

- добровільний вибір Покупця Товару у інтернет-магазині

- самостійне оформлення Покупцем замовлення в інтернет-магазині

- оплата Покупцем оформленого в інтернет-магазині замовлення

- виконання та передача замовлення Покупцю у власність на умовах цього Договору.

 

4. Порядок оформлення замовлення.

4.1. Покупець самостійно оформлює замовлення в інтернет-магазині, надаючи про себе наступну інформацію: прізвище, ім'я та по батькові (повністю), адресу електронної пошти, телефон, адресу для доставки Товару.

4.2. Волевиявлення Покупця здійснюється за допомогою внесення його даних у форму замовлення в інтернет-магазині та 100% попередню оплату відповідного замовлення.

 

5. Порядок оплати та доставка замовлення.

5.1. Порядок оплати, термін доставки та способи доставки Товару обумовлені в розділі "Доставка та оплата". Повна вартість замовлення складає вартість вибраного Покупцем Товару в інтернет-магазині та вартість його доставки Покупцеві.

5.2. Вартість доставки Товару відповідає діючим тарифам кур'єрської служби, спецзв'язку або іншій транспортній компанії на момент такої доставки.

5.3. Покупець оплачує замовлення будь-яким зручним обраним способом. Товарний чек надається разом з Товаром у момент його передачі Покупцеві.

 

6. Повернення товару.

6.1. Ювелірні вироби належної якості, придбані Покупцем, обміну або поверненню не підлягають згідно "Правил роздрібної торгівлі ювелірними та іншими виробами з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння”, затверджених Постановою КМУ № 460 від 25.03.1999 р.

 

7. Відповідальність сторін.

7.1. Покупець та Продавець несуть відповідальність за своїми зобов'язаннями у рамках виконання умов цього Договору, згідно чинного законодавства України.

7.2. Продавець не несе відповідальності, не може виступати відповідачем у суді та не відшкодовує збитки, що виникли у Покупця через дію або бездіяльність третіх осіб.

7.3. У разі виникнення форс-мажорних обставин, сторони Договору звільняються від виконання цього договору до моменту припинення дії таких обставин.

 

8. Конфіденційність і персональна інформація.

8.1. Продавець зберігає та захищає конфіденційність Покупця. Продавець не збирає і не зберігає навмисно ніякої інформації про Покупця, як то - ім'я, прізвище, адреса, номер телефону та електронної пошти, до тих пір, поки Покупець сам добровільно не надасть її Продавцеві з метою оформлення купівлі Товару. Продавець залишає за собою право зберігати надану Покупцем інформацію, обробляти та використовувати її з метою оформлення стосунків в процесі купівлі-продажу Товару в інтернет-магазині, а також з метою повідомлення Покупця надалі про новинки, знижки та акційні пропозиції.

 

9. Цей Договір набуває чинності з моменту прийняття та визнання його умов Покупцем.