Головна / Доставка і оплата

Доставка і оплата

 

ДОСТАВКА ТОВАРУ

 

Доставка ювелірних виробів здійснюється в будь-яке місто Україна кур'єрською службою Нова Пошта:

  1. особисто в руки (доставка «до дверей офісу / квартири»)
  2. на склад Нової Пошта у Вашому місті.

Ви самі обираєте зручний для Вас спосіб доставки і оплачуєте вартість послуги з доставки ювелірного виробу в момент отримання замовлення за діючими тарифами НОВОЇ ПОШТА.

Доставка товару здійснюється лише після оплати замовлення у повному обсязі. Разом з товаром Вам будуть надіслані рахунок-фактура, накладна та товарний чек на ювелірний виріб.

Передача замовлення кур'єрській службі для доставки здійснюється нами на наступний день після надходження грошових коштів від Вас на наш банківський рахунок.

 

ПОРЯДОК ОПЛАТИ ТОВАРУ

 

Якщо вибраний Вами ювелірний виріб є в наявності на складі, то необхідно сплатити його повну вартість, узгоджену з менеджером, перерахувавши грошові кошти на наш поточний банківський рахунок, вказаний в рахунку-фактурі. Рахунок може бути висланий Вам по електронній пошті або факсу.

Якщо ювелірний виріб буде спеціально виготовлятися для Вас, то після узгодження його повної вартості, Вам необхідно сплатити 50% суми як передоплату (аванс) за замовлення на підставі рахунку-фактури, а після виготовлення виробу та перед його передбачуваною відправкою - сплатити частину повної вартості виробу, також на підставі отриманого рахунку.

Термін виготовлення ювелирного виробу на замолення оговорюється індивідуально, але у будь-якому разі не може перевищувати 21 календарний день з дня передачі замовлення у роботу, днем передачі замовлення у роботу є робочий день, наступний за днем зарахування передоплати (авансу) на наш банківський рахунок.

Ми не несемо відповідальність за затримки у виконанні чи за невиконання замовлення, у зв'язку з порушенням вищевказаних умов по оплаті замовлення.

 

ОПЛАТА ЧЕРЕЗ БАНК

 

Після оформлення замовлення на сайті, Вам буде виставлений рахунок з платіжними реквізитами, за яким Ви зможете оплатити товар у будь-якому зручному для Вас банку. Комісійні витрати (комісія банку), пов'язані з перерахуванням коштів Продавцю, несе Покупець.

 

Всі додаткові питання Ви можете поставити нашому менеджеру за тел. (06264) 6-97-73 або e-mail sales@vsesvit.dn.ua

 

Будемо раді виконати Ваше замовлення!