Головна / Знижки

Знижки

 

Інформація про придбання сертифікатів «ВСЕСВІТ Діаманти« і отриманні дисконтних карток «ВСЕСВІТ Діаманти« надана виключно для покупців ювелірного відділу ТОВ «ВСЕСВІТ« (м. Краматорськ, ЦУМ, 2-ий поверх)

 

ДИСКОНТНІ КАРТКИ «ВСЕСВІТ»

 

1. Що таке дисконтні картка «ВСЕСВІТ»?

 

1.1. Дисконтна картка «ВСЕСВІТ» є локальною - її дія обмежується отриманням привілеїв для покупців тільки в спеціалізованих ювелірних відділах (магазинах) ТОВ «Всесвіт».

1.2. Дисконтна картка «ВСЕСВІТ» є іменною, тобто видається конкретній особі (покупцеві) на підставі заповненої нею «Анкети власника дисконтної картки».

1.3. Можливість придбати ювелірні вироби по дисконтній картці надається будь-якій особі (покупцеві), що пред'явила цю картку в ювелірному відділі (магазині) ТОВ «Всесвіт».

1.4. Дисконтна картка «ВСЕСВІТ» не має обмеженого терміну дії. З часом картка може бути замінена на новий формат зі збереженням знижки, вже наявної та накопиченої покупцем на раніше виданій йому дисконтній картці.

 

2. Структура та сітка знижок

 

2.1. Дисконтна картка «ВСЕСВІТ» є накопичувальною.

 

Розмір знижки Сітка знижок
3 (три) % покупка на суму від 2 000,00 грн до 4 999,99 грн (включно)
5 (п'ять) % покупка на суму від 5 000,00 грн до 14 999,99 грн (включно)
7 (сімь) % покупка на суму понад 15 000,00 грн

 

2.2. ТОВ «Всесвіт» залишає за собою право на зміну структури, розміру знижок та правил видачі дисконтних карток.

 

3. Порядок видачі та реєстрація дисконтної картки «ВСЕСВІТ»

 

3.1. Покупець, що здійснив первинну покупку будь-якого виробу (у т.ч. акційного та/або по спеціальним пропозиціям) на загальну суму від 2 000 грн (включно), від 5 000 грн (включно) та понад 15 000 грн (включно) заповнює форму «Анкети власника дисконтної картки» і отримує дисконтну картку з відповідним рівнем знижки.

3.2. Сума першої покупки зараховується на баланс дисконтної картки при її отриманні, а відповідна знижка може бути використана покупцем тільки при оплаті наступної покупки.

 

4. Порядок відновлення дисконтної картки «ВСЕСВІТ»

 

4.1. Дисконтна картка «ВСЕСВІТ» є власністю ТОВ «Всесвіт».

4.2. Покупець самостійно несе відповідальність за втрату (викрадення) або пошкодження дисконтної картки «ВСЕСВІТ».

4.3. У разі втрати (викрадення) або пошкодження дисконтної картки власник цієї картки може звернутися до адміністрації ювелірного відділу (магазину) ТОВ «Всесвіт», де видавалася ця картка, із заявою про видачу нової дисконтної картки та блокування загубленої або пошкодженої. При цьому відсоток знижки і баланс з загубленої (викраденої) або пошкодженій картці буде перенесений на нову видану дисконтну картку.

4.4. Для отримання нової дисконтної картки замість втраченої (викраденої) або пошкодженої, власник картки зобов'язаний надати свій паспорт або інший документ, що засвідчує особу, в цілях його ідентифікації, та заповнити відповідну форму заяви.

 

5. Особливі умови використання дисконтної картки «ВСЕСВІТ»

 

5.1. Дисконтна картка «ВСЕСВІТ» не може бути використана з метою отримання знижки при купівлі акційних ювелірних виробів, тобто виробів, які продаються за спеціальними зниженими цінами на момент здійснення купівлі.

5.2. Вартість купівлі ювелірного виробу, придбаного за акційною ціною, також не може бути зарахована на баланс дисконтної картки «ВСЕСВІТ».

 

 

ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ «ВСЕСВІТ ДІАМАНТИ»

 

Бажаєте уникнути помилки у виборі подарунка? Чи не упевнені в уподобаннях і перевагах людини, якій хочете зробити подарунок?

Приємним подарунком коханій людині, рідним, друзям або діловим партнерам стане подарунковий сертифікат «Всесвіт ДІАМАНТИ», який дозволить його власнику самому вибрати собі подарунок за смаком, і, тим самим, отримати максимум задоволення від зробленої покупки.

Подарунковий сертифікат «Всесвіт ДІАМАНТИ» - це можливість використати його номінальну вартість при оплаті покупки будь-якого ювелірного виробу в нашому магазині.

 

ЯКІ МИ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ?

 

Ми пропонуємо чотири види подарункових сертифікатів, наступною номінальною вартістю:

 

 
Сертификат на суму 100 грн Сертификат на суму 250 грн Сертификат на суму 500 грн Сертификат на суму 1000 грн
100 грн 250 грн 500 грн 1000 грн

 

ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ ПОДАРУНКОВОГО СЕРТИФІКАТУ

 

1. Подарунковий сертифікат будь-якої номінальної вартості, який Ви придбаєте у нас, є сертифікатом на пред'явника, тобто будь-яка особа, що пред'явила цей сертифікат, може сплатити ним будь-який товар у нашому магазині в межах його номінальної вартості.

2. Подарунковий сертифікат може придбати як фізична особа за готівкові кошти, так і юридична особа (підприємство) за безготівковим розрахунком.

3. Сертифікат має обмежений термін для пред'явлення, який складає шість місяців з дня його придбання у магазині.

4. Сертифікат може бути використаний тільки один раз і на повну номінальну вартість. Після здійснення купівлі ювелірного виробу, сертифікат вилучається у пред'явника і підлягає подальшому знищенню.

5. Якщо вартість передбачуваної купівлі перевищує номінальну вартість сертифікату, то різниця сплачується пред'явником сертифікату готівковими грошовими коштами.

6. Сертифікат не може бути використаний для отримання готівкових коштів, тобто він не підлягає поверненню або обміну на кошти. У разі, якщо вартість товару, вибраного покупцем, менше номінальної вартості сертифікату, то різниця пред'явникові не відшкодовується.

7. Подарунковий сертифікат не може бути використаний для покупки іншого подарункового сертифікату.

8. Для сплати одного ювелірного виробу можуть використовуватися декілька подарункових сертифікатів.

9. У разі втрати (викрадення) сертифікату, він не може бути відновлений, а грошові кошти не можуть бути повернені, у зв'язку з відсутністю даних про особу, яка була власником сертифікату до його втрати (викрадення).