Головна / Як зробити замовлення?

Як зробити замовлення?

 

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 

Ми цінуємо Ваш час, і тому зробили простим і швидким оформлення замовлення в нашому інтернет-магазині.

 

Крок 1. Вибір виробів у каталозі.

 

У каталозі представлений весь наявний у нас асортимент ювелірних виробів із золота з дорогоцінними каменями і платини. У момент перегляду та / або замовлення вподобаного виробу, він може бути відсутнім на складі. Щоб уточнити наявність вибраної моделі і потрібного розміру на складі, необхідно звернутися до нашого менеджера (Контакти). Виготовлення ювелірних виробів за Вашим індивідуальним замовленням може бути виконано тільки за моделями, наданими в каталозі інтернет-магазину. Вартість виробів, які можуть бути виготовлені на замовлення, узгоджується додатково, бо може відрізнятися від ціни виробу в каталозі.

 

Крок 2. Заповнення форми

 

Дані, які необхідні для оформлення замовлення, є мінімальними. Ми не збираємо і не вимагаємо від Вас додаткової інформації про себе. Заповніть запропоновану форму. Правильність заповнення форми впливає на швидкість обробки і виконання Вашого замовлення.

 

Крок 3. Оплата і отримання замовлення.

 

Після отримання та обробки Вашого замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами по телефону або по електронній пошті. Замовлення буде доставлено за вказаною при оформленні замовлення адресою. Детальну інформацію про порядок оплати та спосіб доставки Ви можете дізнатися з розділу Доставка і оплата.

 

У випадку, якщо у Вас виникли будь-які питання в процесі оформлення замовлення, наш менеджер з задоволенням на них відповість.